Hizmetlerimiz

Ana Sayfa / Mudanya Kiralık Asansörlü nakliyat

Mudanya Nakliyat Hizmetinde Kaliteli Sigortalı Hizmet Nakliye Mi Doğru Yerdesiniz

nakliye

Mudanya Kiralık Asansörlü nakliyat

Mudanya Asansörlü Nakliyat


Bursa ve Mudanya'da evden eve nakliyat ya da ofis taşıma hizmeti arayanlar için Mudanya Kiralık Asansörlü Nakliyat hem hızlı hem de uygun fiyatlı çözümler sunuyor.

 

Taşınma işlemlerinde eşyaların güvenli bir şekilde aktarımı oldukça önem arz eder. Eşyaların eski binadan yeni adrese götürülmesi esnasında bazı olumsuz durumlar ortaya çıkabilir.

 

Örnek vermek gerekirse, yüksek katta bulunan bir eve merdiven aracılığı ile eşyaların aktarılması sırasında sürtme ve çarpma gibi hadiseler sıkça yaşanır.

 

Kimi binalarda merdiven boşluğunun dar olması, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, koltuk takımı, yatak, baza ve dolap gibi eşyaların taşınması sırasında hasarlar oluşmasına sebebiyet verir.

 

Bunlara örnek olarak bina içinde duvarların ya da lambaların zarar görmesi ile eşyalarda oluşabilecek hasarlar gösterilebilir. Bu nedenle de asansörlü evden eve nakliyat artık olmazsa olmaz bir seçenek haline gelmiştir.

 

Asansör, 25 kata kadar yükseklikte bulunan dairelere taşınmayı hiçbir aksama olmadan gerçekleştirir. 300 kilo taşıma kapasitesi bulunan asansör ile aynı anda birden fazla parçanın aktarımı sağlanır. Hem insan gücünden hem de zamandan tasarruf elde edilir. Eşyalarınız merdiven kullanılmadan taşınacağı için komşularınıza rahatsızlık vermezsiniz. Ayrıca klasik yöntemle taşımada oluşacak hasarlar da önlenmiş olur.

 

 Kiralık Asansörle Evden Eve Nakliyat konforu için Mudanya Asansör Kiralama her zaman hizmetinizde. Bursa evden eve nakliyat ve ofis taşıma konusunda yıllardır %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, taşınma gibi zor bir süreci güvenle sağlıyor.Mudanya Evden Eve Nakliyat ve Kiralık Asansör ayrıcalığını yaşamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Anahtar Kelimeler :