Hizmetlerimiz

Ana Sayfa / Mudanya Nakliyat Firması

Mudanya Nakliyat Hizmetinde Kaliteli Sigortalı Hizmet Nakliye Mi Doğru Yerdesiniz

nakliye

Mudanya Nakliyat Firması

Mudanya Asansörlü Nakliyat


Mudanya Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşıma bir Mudanya Evden Eve Taşıma firmasıdır. İnternete girdiğinizde, Mudanya evden eve nakliyat firması olarak bir çok Bursa firması görebilirsiniz. Evden eve nakliyat işlerinizde çalışacağınız firma ile anlaşmadan önce mutlaka ilgili firmanın ofisini ziyaret ederek firma hakkında daha sağlıklı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu sayede daha kaliteli bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Mudanya Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşıma 20 yıldır aralıksız bir şekilde Mudanya ve Bursa'da sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Mudanya Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşıma referansla çalışan bir firma olarak, internetten ulaştığınızda önce tecrübeli ekspertizi arkadaşlarımız sizlere telefonda gerekli çalışmalardan bahsederek, uygun olduğunuz bir gün ve saat diliminde çalışmalarımız için randevu alır.

 

Eksper arkadaşımızın evinizde yapacağı çalışmalar neticesinde, hangi boyutta bir araca ihtiyaç olduğu, kaç personel ile taşıma yapılacağı, ne kadar ambalaja ihtiyaç olabileceği ve asansör kurulumu evinizin uygunluğunun keşfini yapıp gerekli notlarını alır.

 

Mudanya Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşıma resmi kurumsal sözleşmesi, karşılıklı olarak okunarak fiyat olarak anlaşma sağlandığında sözleşme imzalanır.Araçlarımız profesyonel evden eve taşıma aracı olup içerisinde sıfır koli ve streç bantlarımız bulunmaktadır. Ekibimizde de marangoz, paketleme ustaları ve  taşıma personellerinden oluşmaktadır.

 

Mudanya Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşıma tercih ettiğinizde ekibimiz; öncelikle evinizde bulunan mutfaktaki bardak tabak, küçük ev aletleri, gıda malzemelerini hijyenik bir şekilde ambalajlar ve taşımaya uygun hale getirir. Salonda bulunan biblo, porselen tabak takımı, abajur;  yatak odasında bulunan, kıyafet, kot ve kazak vb. eşyalarınızı titiz bir şekilde ambalajladıktan sonra sıfır kolilere yerleştirir.

 

Tüm eşyalar kolilere yerleştirildikten sonra koli üzerine yerleşim esnasında kolaylık sağlayacak notlar yazılır. Hassas ve kırılacak eşyalar özellikle daha belirgin bir şekilde not alınır ve ayrı bir özenle taşınır.

 

Ekibimiz daha sonra mobilya ve beyaz eşyalarınızı demonte ederek, itina ile havalı balona sarılır. Bu işlemler koltuk, yemek masası, sandalye, vitrin, konsol, gümüşlük ve baza başlıkları ve yataklarınız için de geçerlidir. Yatak odasındaki askı kıyafetleriniz özel olarak ürettiğimiz eşya taşıma gardolabına yerleştirilir. Avizelerinizin ve perdeleriniz sökülerek, özel ambalajlara sarılır.

 

Mudanya Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşıma ile yeni adresinize gelindiğinde, eşyalar belli bir düzen dahilinde yeni yaşam alanınıza taşınır. Mobilyalarınızın, marangoz tarafından tekrar montajı yapılır. Beyaz eşya, perde ve avizelerinizin montajı yapılır. Eşyalarınız siz değerli müşterilerimizin direktifleri  doğrultusunda yeni yaşam alanınıza yerleştirilir.  Şirketimiz tüm evden eve nakliyat işlerinde sigortalı ve garantili bir şekilde taşıma hizmeti vermektedir.

Anahtar Kelimeler :